Proponowany post

Znamy Przybliżoną Datę Premiery Kolejnych Nike Air Force 1 Low x Travis Scott

12 kwiecień 2019
Znamy Przybliżoną Datę Premiery Kolejnych Nike Air Force 1 Low x Travis Scott

Kolaboracyjne projekty na linii Nike i Travis Scott to zawsze gorący temat. Odkąd raper rozpoczął współpracę z amerykańską marką, wszystkie modele butów 'dotknięte jego ręką' znikają ze sklepowych półek jak przysłowiowe 'świeże bułeczki', a na rynku wtórnym osiągają odpowiednio wyższe ceny. Jesteśmy w 100% pewni, że tak samo będzie w przypadku długo przez nas wyczekiwanych Air Jordan 1 ( klik ) oraz  niedawno zapowiadanych AF-1. 

To właśnie o tych drugich dziś. Na ten moment, tak naprawdę nie wiele wiemy na ich temat, a nawet nie dysponujemy dobrej jakości zdjęciami kolejnej, zdecydowanie odbiegającej od poprzednich wersji kultowego modelu Air Force 1. Na fotografiach, którymi dysponujemy co nieco widać. Buty wykonane mają być z połączenia kilku materiałów ze skórą, płótnem i zamszem na czele. Kolorystycznie, jest naprawdę ciężko skupić wzrok w jednym miejscu. Na cholewce dzieje się tak dużo. Brązowy tył pokryty jest nieregularnym, ciemnym wzorem, Swoosh'e mają różne barwy, a front zdaje się być szaro-granatowy. Gdyby tego było mało, to na tyle mamy dodatkowy, prawdopodobnie wymienny pasek, którego nie ma w oryginale z 1982 roku. Całość nieco uspokaja jasna podeszwa wewnętrzna z gumowym spodem. Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że buty dostępne będą w trzech rozmiarówkach, dla mężczyzn, dzieci i najmłodszych w cenach plasujących się odpowiednio na poziomie 160$, 75$ oraz 65$.

Data premiery przewidziana jest na październik tego roku. Na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu do Was wracamy.


Travis Scott x Nike Air Force 1 Low
Kolor: Multi-Color/Muted Bronze-Fossil
Data: październik 2019
Cena: $160

Nike