Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Zobacz Jak Nike Air Foamposite One 'CNY' Wyglądają Na Nogach

01 luty 2018
Zobacz Jak Nike Air Foamposite One 'CNY' Wyglądają Na Nogach

Kilka dni temu mieliście okazję zobaczyć pierwsze zdjęcia nadchodzących Nike Air Foamposite One z tegorocznej kolekcji "Chinese New Year". Dziś mamy dla Was zarówno oficjalne zdjęcia od Nike, jak i kilka ujęć pokazujących jak buty prezentują się na nogach. 

Dzięki nowym fotkom możemy dokładnie zobaczyć grafikę umieszczoną na materiale Posite. Są to fajerwerki, motyle, ptaki i motywy kwiatowe, podobne do tych, które widzieliśmy między innymi na Air Jordan 6 "CNY" czy Kyrie 4. Wszystko jest w bardzo żywych kolorach, które kontrastują z pozostałą, czarną częścią cholewki. Znajdziemy też delikatne akcenty w postaci czerwonego Swoosha, paska biegnącego wzdłuż języka czy bieżnika na podeszwie. Trzeba przyznać, że dzięki nowym zdjęciom Foamposite'y w wydaniu "CNY" bardzo zyskały w naszych oczach. 

Nike nie nadal nie podało konkretnej daty pojawienia się kolekcji "Chinese New Year" w sprzedaży. Wiadomo jedynie, że ma to nastąpić w lutym. Będziemy śledzili bieg wydarzeń i jak tylko pojawią się jakieś informacje, będziemy o tym pisać. Miejmy nadzieję, że buty będą dostępne na polskim rynku.  

 

 

Tagi: -