Proponowany post

Air Jordan 11 'Platinum Tint' - Zapowiedź

Jedenastki w nowej odsłonie.

Zrzuć Mięsień Piwny Z Reebok Classic I Hanon

24 styczeń 2018
Zrzuć Mięsień Piwny Z Reebok Classic I Hanon

Szkocki butik Hanon po raz kolejny łączy siły z Reebok Classic. Musimy przyznać, że pomysł na ten kolaboracyjny projekt na długo pozostanie w naszej pamięci.

Inspiracją do jego stworzenia był motywujący do zrzucenia piwnego brzucha spot reklamowy marki z 2000 roku, gdzie biegacza goni naprawdę sporych rozmiarów 'bandzioch'. Żeby lepiej sobie to zobrazować, wideo załączamy poniżej.

Bazą, nad którą pracowały obydwie ekipy stał się treningowy model Workout Plus w niskiej odsłonie Low. Upper wykonany jest przy użyciu dwóch rodzajów naturalnej skóry, tej jaśniejszej, mięsistej oraz delikatnej, nubukowej. Wszytko to utrzymane w ryzach jeansowych paneli, co od razu kojarzy się nam z wystającym ze spodni brzuchem widocznym jednakowo na metce wszytej w język, specjalnie zaprojektowanym pudełku czy ręczniku dołączonym do zestawu. Na tyle dodatkowo mamy metkę z logo Reebok oraz Hanon, a całość postawiona jest na kremowej podeszwie z półprzeźroczystym spodem. Poniżej porcja zdjęć oraz wideo promujące to wydanie.Buty do sprzedaży trafią już 27 stycznia. Dostępne będą podczas specjalnie z okazji premiery zorganizowanego eventu tylko w sklepie Hanon. Dzień później powinny trafić do sprzedaży online.

Reebok
Hanon

Tagi: -