Proponowany post

Zupełnie Nowe adidas Yeezy Boost 350 V3 'Alien' Zadebiutują Jeszcze W Tym roku

14 sierpień 2019
Zupełnie Nowe adidas Yeezy Boost 350 V3 'Alien' Zadebiutują Jeszcze W Tym roku

Kanye West i niemiecka marka adidas to naprawdę zgrany duet, który na 100% kojarzy każdy fan obuwia. Od momentu nawiązania współpracy i wypuszczenia pierwszych wspólnie projektowanych butów, modelu adidas Yeezy Boost 750 w kolorystyce 'Grey' 23 lutego 2015 roku, potem kultowych adidas Yeezy Boost 350 'Turtle Dove' 29 października światło dzienne ujrzała masa mniej lub bardziej pożądanych sylwetek. 

Szczerze powiedziawszy, to nas osobiście zaczęły już nieco męczyć premiery kolejnych kolorystyk adidas Yeezy Boost 350 V2, które w większości przypadków są bardzo do siebie podobne i z niecierpliwością wyczekujemy czegoś nowego. Na całe szczęście, Kanye i trzy paski idą po rozum do głowy i jeszcze w tym roku zobaczymy kolejną generację 350, o czym dowiecie się w tym newsie. Niestety, na ten moment nie dysponujemy masą poglądowych fotografii, a jedynie mockupem nadchodzących adidas Yeezy Boost 305 V3 w kolorystyce 'Alien'. W zanadrzu mamy dla Was natomiast całkiem niezłej jakości fotografie prezentujące nową podeszwę, na której postawiona będzie zupełnie przeprojektowana cholewka. Tak jak to miało miejsce do tej pory, tak i w nadchodzących V3 za maksymalny komfort użytkowania odpowiedzialna będzie niezawodna, świetnie oddająca energią pianka Boost, co wyraźnie zaznaczone zostało napisem na spodzie. Cała platforma otoczona będzie gładką dumą z wieloma otworami na karbowanym spodzie. Nieco wyższa góra z kołnierzem ściśle okalającym nasze kostki prawdopodobnie wykonana będzie przy użyciu doskonale nam znanej, cyfrowej technologii Primeknit o nowej wersji oraz wzorze splotu. Na boku dodatkowo znajdzie się kilak otworów wentylacyjnych, a całość dalej wyposażona będzie w system sznurowania.

Nowe adidas Yeezy Boost 350 V3 'Alien' w sprzedaży pojawić mają się jeszcze w tym roku. Ich sugerowana cena to 230$. Co do dostępności, nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w stołecznym butiku CL20.


adidas