Proponowany post

Zupełnie Nowe Jordan React Elevation

23 czerwiec 2020
Zupełnie Nowe Jordan React Elevation
Najnowszy performance'owy but od Jordan Brand!

Czyżby szykował nam się kolejny ciekawy basketowy but od Jordana? Po bardzo ciepłym przyjęciu butów Air Jordan XXXIV i Jordan Why Not Zer0.3 przez klientów amerykańskiej marki, projektanci marki z logo Jumpmana dalej proponują nowe rozwiązania dla swoich butów. Jednym z tych rozwiązań ma być połączenie poduszek ZOOM Air oraz pianki React. Taki zestaw otrzymujemy właśnie w Jordan React Elevation.

Nowy, lekki but wyraźnie czerpie inspiracje z modeli KD13 i serii Why Not Zer.0. Potężna poduszka ZOOM pod śródstopiem zadba o każdy ruch na boisku, natomiast pianka React pod piętą sprawi, że każde lądowanie będzie miękkie i sprężyste. Wyraziste barwy prezentowanej kolorystyki jeszcze bardziej zachęcają nas do zobaczenia tych butów na żywo. Designerzy Jordan Brand postawili na letnie zestawienie barw z bielą, fioletem, pomarańczą, seledynową zielenią i czernią jako dodatek, co w całości prezentuje się naprawdę okej.

Premiera butów przewidziana jest na 2 lipca i standardowo chętnych odsyłamy do takich punktów jak Sklepie koszykarza czy Kicks Store. Niestety, cena nie jest nam jeszcze znana. 


Jordan React Elevation
Kolor: White/Black-Hyper Violet-Flash Crimson
Styl: CK6618-101
Data: 2 lipca, 2020

Jordan