Proponowany post

W 2021 Roku Raz Jeszcze Wrócą Air Jordan 1 KO 'Chicago'

05 październik 2020
W 2021 Roku Raz Jeszcze Wrócą Air Jordan 1 KO 'Chicago'

Wszyscy fani sneakerswów doskonale wiedzą, że w 1985 roku światło dzienne ujrzały kultowe Air Jordan 1, które po dziś dzień cieszą się ogromną popularnością. Część naszych młodszych czytelników może jednak nie widzieć, że rok później, w 1996 roku Jordan Brand wypuścił też płócienną wersję Air Jordan - KO, którą potocznie nazywamy AJKO, co podkreślono też na logo Wings, na skrzydełkach. Buty wtedy dostępne były w 4 kolorystykach, z których jedną była 'Chicago'. Od momentu premiery dotąd AJKO w sprzedaży pojawiały się już kilkukrotnie, a tytułową wersję 'Chicago' na półkach ostatnio widzieliśmy sześć lat temu. 

W 2021 roku Jodan Brand po raz kolejny uraczy nas tym nietypowym, tajemniczym wydaniem, które tak naprawdę nie do końca wiadomo, skąd się w ogóle wzięło i dlaczego powstało. Jak już wiecie, buty charakteryzuje płócienna cholewka z dodatkiem naturalnej skóry, którą wykończono kołnierz okalający kostkę oraz Swoosh na panelu bocznym. Pozostałe elementy wykończono canvasem, a każdy z poszczególnych paneli charakterystycznie obszyto dodatkową taśmą. Co do kolorystyki, to jest to wierna kopia oryginału sprzed lat, który nieco różni się układem barw od 'prawdziwych', skórzanych 'Chicago'.

Air Jordan 1 KO 'Chicago' w takich punktach jak WS2 czy Sklep Koszykarza zobaczymy gdzieś wiosną 2021 roku. Widzicie je u siebie w kolekcji?


Air Jordan 1 KO “Chicago”
Kolor: White/Black-University Red
Kod: DA9089-100
Data: Wiosna 2021
Cena: $140

Jordan