adidas Originals 'Never Made Pack'

Data premiery

2018.10.24

  Przypomnij o premierze!

Cena

-

Ilość polubień

Niemiecka marka adidas Originals przygotowała nam naprawdę ciekawą paczkę. W 'Never Made Pack' znajdziemy, aż osiem kultowych modeli butów, które kojarzyć powinien każdy fan brandu i nie tylko. Nie będą to jednak wierne kopie oryginalnych sylwetek sprzed lat, a ich hybrydowe wersje łączące w sobie stare cholewki i nowoczesne podeszwy zaczerpnięte z dwóch różnych sylwetek.

Paczkę można dzielić na kilka sposobów, my zaprezentujemy Wam nas. Pierwsze trzy modele, czyli Boston Super, Rising Star oraz Micropacer w swoich oryginalnych kolorystykach postawione zostały na podeszwie z doskonale Wam wszystkim znanych NMD, które swojego czasu cieszyły się naprawdę ogromną popularnością. Nie jest to zabieg przypadkowy bowiem to właśnie te trzy klasyki debiutujące na rynku w 1984 roku, były inspiracją do stworzenia NMD. 

Kolejnymi dwoma modelami, butów, które wyposażone zostały w podeszwę ze świetnie amortyzującej pianki Boost są adidas Marathon oraz przedstawiciel kultowej już linii ZX, model ZX930. Najbardziej oczywiście cieszy nas fakt, że każdy z nich ponownie debiutuje w swojej oryginalnej kolorystyce sprzed lat. Pierwszy z nich w sprzedaży pojawił się 1979, natomiast drugi debiutował w 1988. Biorąc pod uwagę to, że te drugie nigdy nie doczekały się swojej reedycji, może być to świetny moment na uzupełnienie braków w swojej kolekcji.

Kolejna trójca to już prawdziwy misz-masz. Masywne, koszykarskie FYW wykonane z czarnej, licowej skóry postawione są na platformie z BYW. Model Country OG świetnie prezentuje się na kauczukowej podeszwie z Kamanda, a krwistoczerwone I-5923 osadzono na innowacyjnej, drukowanej w technologii 4D podeszwie znanej z najbardziej limitowanych sylwetek niemieckiej marki.

Gdzie kupić