adidas Yeezy Boost 350 V2 'Ash Pearl'

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Ash Pearl'

Data premiery

2021.03

  Przypomnij o premierze!

Cena

899.99 PLN

Ilość polubień

Mimo, pojawienia się na rynku dziesiątek kolorystyk adidas Yeezy Boost 350 V2, model ten dalej jest bardzo atrakcyjną propozycją od niemieckiej marki i Kanye Westa. Oczywiście to tylko napędza rynek, przez co w sprzedaży co chwile widzimy coraz to nowsze kolorystyki, które i tak znikają ze sklepowych półek. Nie ma się też co oszukiwać, ale adidas Yeezy Boost 350 V2 to naprawdę wygodne, godne polecenia buty. 

W 2021 roku w sprzedaży zobaczymy co najmniej ( oczywiście będzie tego więcej ) trzy nowe kolorystyki tego modelu. Co jednak ciekawe, wszystkie w nazwie opisującej kolorystykę będą miały dopisek 'Ash'. Do wyboru będziemy mieli jasną opcję 'Ash Pearl', która zadebiutuje w marcu, ciemną 'Ash Blue' oraz ziemistą 'Ash Stone'. Te dwie w wybranych punktach sprzedaży, takich jak chociażby CL20 zobaczyć mamy miesiąc wcześniej. Niestety, jak to często bywa w przypadku tak odległych premier, na ten moment w sieci nie pojawiły się jeszcze żadne poglądowe fotografie, a jedynie grafiki przygotowane na podstawie schematu kolorów lub wycieków z fabryk itp. Konstrukcyjnie obstawiamy, że nic się nie zmieniło i cholewka butów dalej wykonana jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit oraz pianki Boost, którą umieszczono w charakterystycznej podeszwie, ale nie wykluczone, że czymś jeszcze zaskoczy nas Kanye.

Tak jak wspomnieliśmy, buty w sprzedaży zobaczymy w lutym oraz marcu. Sugerowana cena detaliczna pozostanie bez zmian i wyniesie 899zł.

Gdzie kupić