adidas Yeezy Boost 350 V2 'Asriel'

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Asriel'

Data premiery

2020.10.03

  Przypomnij o premierze!

Cena

899.99 PLN

Ilość polubień

Wiemy, że niektórych z Was zupełnie nie interesuje już temat kolejnej kolorystyki adidas Yeezy Boost 350 V2. Z drugiej jednak strony są osoby, które są fanami tych naprawdę świetnych butów, które chcąc nie chcąc w sprzedaży pojawiają się z naprawdę sporą częstotliwością. Jedni mówią, że to zabijanie wyjątkowości tej sylwetki i pewnie mają racje, chociaż my już od dawna uważamy, że zarówno Yeezy 350 V2, jak i co chwile pojawiające się w sprzedaży AJ1 już dawno straciły 'to coś'. 

Dziś bliżej zaprezentujemy Wam jedną z najlepszych naszym zdaniem kolorystyk tej sylwetki, której naprawdę dobre zdjęcia pojawiły się właśnie w sieci. Mowa tutaj o tytułowych 'Asriel', która nie ukrywamy, zrobiła na nas naprawdę duże wrażenie. Buty charakteryzują się ciemną, wykonaną przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit cholewką z przewagą czerni, wymieszanej z szarością wpadającą w bladą lawendę. To, co najlepsze mogło się im przydarzyć i najbardziej nas zaskoczyło, to jedna połączenie uppera z kontrastującą, jasną podeszwą. Takiego zestawienia jeszcze nigdy nie widzieliśmy w 350 V2, a takie podejście do tematu lubimy najbardziej. Dajcie nam znać w sekcji komentarzy poniżej, czy też tak uważacie? Czekamy na więcej tego typu projekty!

Premiera tej kolorystyki przewidziana jest na wrzesień tego roku. Nie powinno być też problemu ze znalezieniem ich w stołecznym butiku CL20, który przyzwyczaił nas już do premier spod szyldu Yeezy. Sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian, czyli pozostaje na pułapie 899zł.

Gdzie kupić