adidas Yeezy Boost 350 V2 'Citrin'

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Citrin'

Data premiery

2019.09.26

  Przypomnij o premierze!

Cena

899.00 PLN

Ilość polubień

Od razu uprzedzamy, że dziś będzie mocno spod szyldu współpracy pomiędzy niemiecką marką adidas, a Kanye Westem i między kilkoma następnymi newsami temat ich wspólnych projektów pojawi się co najmniej kilkukrotnie. Dzień zaczynamy od oficjalnych zdjęć nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Citrin' i w wersji zwykłej oraz 'Reflective'.

Wiemy, że spora część z Was wie, czym dokładnie są 350, ale należy pamiętać, że na tenisufki.eu, w temacie sneakersów oraz streetwearu zaglądają osoby zupełnie świeże lub dopiero z nimi zaczynające, także i im należą się krótkie wyjaśnienia, oraz przybliżenie samej sylwetki. Nadchodzące adidas Yeezy Boost 350 V2 to stosunkowo świeża konstrukcja o już kilkukrotnie odświeżonym splocie wykonanej przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit cholewki. W najnowszych odsłonach, od jakiegoś już czas charakterystyczna, niegdyś zupełnie wypełniona smuga na boku wykonana jest z półprzeźroczystej siateczki, przez którą widać wnętrze butów. Musimy przyznać, że nam osobiście bardzo podoba się taka forma i uważamy, że w połączeniu z nowym wzorem tkania całość prezentuje się naprawdę dobrze. Takie elementy jak chociażby grube sznurówki czy karbowana guma otaczająca świetnie oddającą energię piankę Boost widoczną przez otwory na spodzie pozostały bez zmian i towarzyszą nam od pierwszej premiery V2. Przechodząc do tytułowej kolorystyki 'Citrin' na oficjalnych zdjęciach bardzo przypomina ona nam, chociażby 'Sesame', ale w zdecydowanie jaśniejszej tonacji. Tak naprawdę tego, jak buty wyglądają naprawdę, dowiemy się w dniu premiery, bo z własnego doświadczenia wiemy, że co do koloru możemy się jeszcze zaskoczyć. Wyżej wspomniane wersja 'Reflective', to znany już od kilku premier zabieg polegający na wplecenie odblaskowej nici w standardową cholewkę i sprzedaż tego wariantu za pośrednictwem yeezysupply dzień lub dwa przed premierą standardowej kolorystyki. Od taki zabieg marketingowy. Dodatkowo odblaskowa wersja jest 30$ droższa od zwykłej. 


adidas Yeezy Boost 350 V2 'Citrin' Reflective zadebiutują 24 września. Dwa dni później, 26 września w takich punktach sprzedaży jak CL20 zobaczycie wersję zwykłą. Za wariant z odblaskiem będziecie musieli zapłacić 250$, a normalny standardowe 899zł. 

Gdzie kupić