adidas Yeezy Boost 350 V2 'Cloud White'

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Cloud White'

Data premiery

2019.09.21

  Przypomnij o premierze!

Cena

899.00 PLN

Ilość polubień

Tak jak obiecywaliśmy przy okazji prezentacji oficjalnych zdjęć nadchodzących adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Citrin' (klik) w dniu dzisiejszym na jednym newsie z obozu niemieckiej marki z trzema paskami oraz ich współpracy z Kanye Westem nie poprzestanie. Prócz oficjalnych zdjęć wyżej wspomnianego wydania mamy dla Was kolejną porcję fot, tym razem mającej debiutować chwilę przed nimi kolorystyki 'Cloud White'.

Z racji tego, że jesteśmy ogromnymi fanami jasnych, a w szczególności białych butów, a może już nie koniecznie poczynań Kanye i niemieckiej marki, to tytułowe 350 V2 naprawdę przypadły nam do gustu. Konstrukcyjnie, każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z tą sylwetką, doskonale Wie co otrzyma po ich zakupie. Buty cały czas wykonane są przy użyciu świetnie spisującej się technologii cyfrowego tkania cholewki Primeknit oraz wybitnie oddającej energię pianki Boost w podeszwie. Mimo tego, że w nazwie produktu jedynym opisanym kolorem jest 'Cloud White/Cloud White-Cloud White', to prócz niemal wszechobecnej bieli gdzie nie gdzie pojawiają się wstawki ciemniejszego, prawdopodobnie błękitnego koloru, który lepiej widać było w poprzednich newsach na ich temat (klik). Obstawiamy, że po odpakowaniu butów z kremowego, lśniącego papieru właśnie taki kolor zobaczymy na cholewce. Karbowana podeszwa otaczająca wyżej wspomnianą piankę na boku będzie miała mleczny, kremowy kolor, a spod zafarbowano o ton ciemniej, co już mieliśmy okazję wiedzieć w przypadku V2. Pozostałe elementy, takie jak półprzeźroczysta smuga na boku czy grube sznury pozostały bez zmian. Tak jak w przypadku ostatnich premier poszczególnych kolorystyk tego modelu tak i teraz w sprzedaży pojawią się jego dwie wersje, droższa, bardziej limitowana 'Reflective' oraz zwykła.

Tę bardziej limitowaną w cenie 250$ na yeezysupply.com zobaczycie 19 września natomiast 'Non-Reflective' w takich sklepach jak CL20 i standardowej cenie 899zł, 21 września. Planujecie ich zakup? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

Gdzie kupić