adidas Yeezy Boost 380 'Yecoraite'

adidas Yeezy Boost 380 'Yecoraite'

Data premiery

2021.01

  Przypomnij o premierze!

Cena

999.99 PLN

Ilość polubień

Chyba nie trzeba być specjalnie odkrywczym, żeby mieć świadomość, że najbardziej hajpowym i cieszącym się największą popularnością modelem butów od niemieckiej marki adidas i Kanye Westa są Yeezy Boost 350 V2. Niemniej jednak w swoim sprzedażowym portfolio duet też ma i inne ciekawe sylwetki, które z różnych nie nie zdobyły tak dużej sławy. Należą do nich między innymi adidas Yeezy Boost 380, które naszym prywatnym zdaniem, są bardzo ciekawą alternatywą dla wyżej wspomnianego bestsellera. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, co Wy o nich sądzicie?

Najnowszą propozycją, która w asortymencie takich punktów jak stołeczny butik CL20 pojawi się już za jakiś czas są tytułowe adidas Yeezy Boost 380 'Yecoraite'. Materiałowo, czy konstrukcyjnie buty niczym nie powinny różnić się od wszystkich poprzednich wydań, także przygotujcie się na bardzo elastyczny, świetnie dopasowujący się do anatomii naszych stóp upper w jasnym, beżowo-szarym kolorze. Zdecydowanie ciemniejszą barwą podkreślono, szeroką, perforowaną smugą, która zdobi sporą część cholewki. Całość zestawiono z jasnym, wypchanym świetnie amortyzującą pianką Boost zapewniającą wygodę i maksymalny komfort midsolem ze wpadającym w czerwień spodem.

Tak jak wspomnieliśmy, buty swoją premierę zaliczą już niebawem, a dokładnie w styczniu 2021, niestety konkrety nie są nam znane. Jeżeli dalej zastanawiacie się, gdzie kupić oryginalne Yeezy, to odsyłamy Was do warszawskiego sklepu Chmielna 20 Lab.

Gdzie kupić