adidas Yeezy Boost 700 'Magnet'

adidas Yeezy Boost 700 'Magnet'

Data premiery

2019.09.05

  Przypomnij o premierze!

Cena

300.00 USD

Ilość polubień

Cześć naszych facebookowych ( https://www.facebook.com/TENISUFKI.EU/ ) fanów miało już okazję widzieć pierwsze zdjęcia zapowiadanej przez nas już jakiś czas temu kolorystyki adidas Yeezy Boost 700, a teraz czas na Was. 

To, od czego powinniśmy zacząć w tym przypadku, to materiały, z których wykonane są buty, ponieważ względem wszystkich poprzednich wersji zaszła tutaj pewna zmiana. Miękką, syntetyczną siateczkę o kilku gradacjach pojawiającą się na toeboxie, panelach bocznych oraz języku, oraz kołnierzu okalającym kostki zamieniono na materiał tekstylny, co akurat naszym osobistym zdaniem było nie do końca dobrym posunięciem. Z autopsji wiemy, że tego typu materiał trwale się zagina, ale z drugiej strony jego czyszczenie, zwłaszcza w tak ciemnym kolorze jest dużo prostsze. Coś, za coś. Pozostałe elementy wykonano przy użyciu naturalnego zamszu, skóry oraz nubuku dobrej jakości. Kolorystycznie, schemat rozkładu barw jest podobny do tego z Wave Runnerów OG. Niestety, w przypadku 'Magnet', Kanye poszedł w uwielbiany przez siebie ziemisty klimat, którego my dosłownie nie znosimy. Upper utrzymany jest w błotnistym klimacie z brązami i beżami na czele. Odskocznią jest pomarańczowa farba wypełniająca dwa owalne otworzy w masywnej podeszwie otulającej piankę Boost. 

Premiera przewidywana jest na wrzesień tego roku. Cena pozostaje standardowa i wynosi 300$. Buty złapiecie między innymi w CL20.

Gdzie kupić