Air Jordan 10 'Desert Camo'

Air Jordan 10 'Desert Camo'

Data premiery

2019.08.31

  Przypomnij o premierze!

Cena

190.00 USD

Ilość polubień

Powoli zbliżamy się do premiery Air Jordan 10 'Desert Camo' w związku z czym, pojawiło się kilka nowych zdjęć tych butów. Niestety nadal nie wiemy, dlaczego ten wariant kolorystyczny nie nazywa się 'Woodland', ale to tak na marginesie. W sumie nie ważne, jak nazywa się kolorystyka, a to jak wygląda...a w naszej ocenie w przypadku tych dziesiątek jest bardzo dobrze. 

Na dobrą sprawę mamy tutaj do czynienia ze zmodyfikowanymi Air Jordan 10 'Shadow'. Górna część cholewki i języka pokryte są czarną skórą. Uzupełnieniem są elastyczne tasiemki i nylonowe paski tworzące system sznurowania. Na szczycie języka nie brakuje tłoczonego napisu "Air Jordan" i numeru "23". Toe Box i boczne strony cholewki pokryto kamuflażem, który na nasze oko jest leśny, a nie pustynny, ale...
"Camo" bardzo fajnie komponuje się z czarną górą i czarnym midsolem. Na samym dole na podeszwie zewnętrznej, charakterystyczne paski z osiągnięciami Michaela Jordana zaznaczono kolorem zielonym, a wszystko wieńczy czerwony Jumpman. Dzięki nowym zdjęciom dowiadujemy się też, że buty będą zapakowane w specjalne pudło, które widzieliśmy już przy okazji kilku innych modeli Air Jordan. 

Gdzie kupić