Air Jordan 4 'Tattoo'

Data premiery

2018.11.29

  Przypomnij o premierze!

Cena

190.00 USD

Ilość polubień

O tej nowej wersji kolorystycznej Air Jordan 4, mogliście już czytać na naszej stronie. Na początku były jedynie spekulacje na ich temat, potem pojawiło się info, że buty jednak trafią do sprzedaży. Podawanych było też kilka różnych nazw tej wersji kolorystycznej, mówiono na nie 'Graffiti' potem 'Print'. Dziś chcemy się z Wami podzielić newsem o dokładnej dacie premiery tych butów oraz tym, że ten wariant kolorystyczny został nazwany 'Tattoo'. 

Niestety nadal nie ma jasności, czy będzie to wydanie w rozmiarze damskim, czy męskim. Od ostatniego razu nie pojawiły się żadne nowe ujęcia ani potwierdzone informacje w tej kwestii, dlatego na razie pominiemy ten temat. Bardzo możliwe, że pojawią się w obydwu wersjach.
Buty mają skórzaną cholewkę, na całej powierzchni udekorowana jest wzorem przedstawiającym piłki do koszykówki. Netting, mesh, sockliner i sznurowadła są w czarnym kolorze, a pozostałe dodatki pomalowano na czerwono. Podeszwa to ewidentne zapożyczenie z klasycznych czwórek 'Fire Red'. Jesteśmy bardzo ciekawi jakość materiałów i trwałości tej grafiki. 

Gdzie kupić