Fucking Awesome x adidas Stan Smith

Fucking Awesome x adidas Stan Smith

Data premiery

2019.09.21

  Przypomnij o premierze!

Cena

-

Ilość polubień

Nowojorski, deskorolkowy brand Fucking Awesome uchyla rąbka tajemnicy à propos ich zapowiadanej już jakiś czas temu, kolejnej już współpracy z niemiecką marką z trzema paskami. 

Jako bazę posłużył kultowy, ponadczasowy, a nawet posiadającym na swoim koncie rekord Guinessa model Stan Smith, któremu poświęcimy oddzielny artykuł, bo naprawdę warto poznać jego bogatą historię, która ciągnie się od lat 60, a sam but początkowo nie był stworzony dla tenisisty o tym samym imieniu i nazwisku. Jason Dill, szalony skater, a zarazem założyciel FA postanowił z i tak już bardzo prostej sylwetki modelu Stan Smith usunąć kilka podstawowych elementów, przez co buty nabrały świeżego, niecodziennego wyglądu. Na boku zabrakło bowiem trzech pasków brandingu, a w ich miejscu pojawiło się metalowe, przytwierdzone bezpośrednio do wykonanej z miękkiej skóry cholewki logo Fucking Awesome. Z tyłu zabrakło charakterystycznego kawałka materiału, na którym standardowo tłoczony jest Trefoil, a w jego miejscu znajdziecie zakładkę materiału, która nam może nie do końca przypadła do gustu. Do wyboru będziemy mieli dwa proste, ale naprawdę wpadające w oko warianty kolorystyczne, fioletowy oraz pomarańczowy. Każdy z nich postawiony na szczycie jednolicie czarnej podeszwy. 

Buty początkowo przez jeden dzień, 14 września dostępne będą podczas specjalnego eventu w Harajuku w Tokio oraz Paryżu. We flagowym sklepie FA w LA w sprzedaży pojawią się 21 września. Niestety nie wiemy, czy zobaczymy je gdziekolwiek indziej.

Gdzie kupić