Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low

Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low

Data premiery

2020.10

  Przypomnij o premierze!

Cena

-

Ilość polubień

Ekipa designerów z deskorolkowego oddziału Nike SB ma pełne ręce roboty. Niepowtarzalnym potwierdzeniem tych słów są coraz to nowsze przecieki trafiające do sieci, które w mniejszy lub większy sposób prezentują nadchodzące wydania czy kolaboracje. Nie dalej jak kilkanaście minut temu światło dzienne ujrzała informacja o oficjalnej współpracy sieci sklepów 7-Eleven oraz Nike obiegła świat, a już mamy dla Was kolejną nowinkę. 

Tytułowe Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low to zapowiedź wspólnego projektu pomiędzy japońskim skateshopem, który w Kraju Kwitnącej Wiśni pochwalić się może czterem lokalizacjami z teamem designerów Nike SB. Wszytko dzieje, się z okazji 25. rocznicy powstania sklepu, a taki projekt jest chyba najlepszym możliwym prezentem, który może dostać jego właściciel. Modelem, na który postawiono, jest doskonale Wam znany, przeżywający aktualnie swoją drugą młodość Dunk SB, który swój rynkowy debiut zaliczył w 2002 roku. Nadchodzące Instant Skateboards x Nike SB Dunk Low charakteryzują się jasnym, szarym frontem zblokowanym z niebieską resztą. Całość uzupełniono o ciemne, kontrastujące dodatki, takie jak napompowany język, Swoosh czy tył. Elementem rozpoznawczym tego wydania niewątpliwie jest haftowany pies na boku ze skrzyżowanymi kośćmi w pirackim stylu.

Jeżeli chodzi o datę premiery, to na ten moment nie znamy żadnych szczegółów. Jest jednak spora szansa, że buty nie wyjdą poza rynek azjatycki.

Gdzie kupić