Nike Kobe 1 Protro 'All Star'

Data premiery

2018.08.17

  Przypomnij o premierze!

Cena

175.00 USD

Ilość polubień

Już wkrótce Nike Basketball wypuści kolejną, oryginalną kolorystykę modelu Nike Kobe 1 Protro. Tym razem będzie to wariant kolorystyczny, przygotowany dla Bryanta na mecz gwiazd, który w 2006 roku odbył się w Houston. Ciekawostką jest fakt, że w tym meczu Kobe zagrał w zupełnie innej, acz nieco podobnej kolorystyce swoich butów. Statystycznie, nie był to najlepszy występ "Black Mamby". W ciągu 26 minut zdobył 8 punktów, 7 zbiórek i 8 asyst. Pierwsze skrzypce reprezentacji zachodu grał w tym meczu Tracy McGrady, zdobywca 36 punktów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem wschodu 122-120, a nagrodę MVP zgarną Lebron James. 

Z innej beczki, ciekawe dlaczego Kobe zdecydował się na grę w innej kolorystyce tych butów. Będąc szczerym, te w których zagrał są równie fajne. 

Nike Kobe 1 w kolorystyce 'All Star' mają skórzaną cholewkę, która łączy w sobie kolory biały z zewnętrznej strony i czarny po wewnętrznej. Do tego mamy czerwone dodatki przy kołnierzu i w podeszwie zewnętrznej. Są to barwy konferencji zachodniej NBA, której głównym kolorem jest czerwony, pokrywają się one też z kolorami gospodarza tamtego meczu gwiazd, Houston Rockets. W związku z tym, że jest to okolicznościowe wydanie, nie brakuje kilku smaczków. Jednym z nich jest metka po wewnętrznej stronie języka z wytłoczonym napisem "All Star 2006", a na wkładce jednego z butów widnieją nazwy miast Houston, Denver, LA i Atlanta. To lokalizacje wcześniejszych meczów gwiazd...bardzo możliwe, że na drugim znajdziemy Philadelphia, Washington, Oakland i New Your. Miałoby to sens, bo byłyby to wymienione wszystkie występy Bryanta w ASG (do 2006 roku). 

Gdzie kupić