Nike Zoom Kobe 4 Protro 'Draft Day'

Nike Zoom Kobe 4 Protro 'Draft Day'

Data premiery

2019.02.15

  Przypomnij o premierze!

Cena

-

Ilość polubień

Po tym, jak w tym roku Nike basketball wprowadziło na rynek model Zoom Kobe 1 w wersji protro, przyszedł czas na jeden z bardziej lubianych i popularnych modeli z serii sygnowanej nazwiskiem Bryanta.  Pierwszą wersją kolorystyczną, jaka ma się pojawić w sprzedaży, na początku przyszłego roku będzie najprawdopodobniej 'Draft Day'. Nie mamy 100% pewności, że chodzi o tę konkretną kolorystykę, ale wszystko na to wskazuje, że będzie to właśnie wariant w barwach Charlotte Hornets, którzy w 1996 roku wybrali Kobego do NBA. 

Jeśli będą to jednak 'Draft Day' to możemy się spodziewać, że buty będą miały cholewkę w białym kolorze. W oryginalnym wydaniu z 2009 roku była ona wykonana ze skóry, która miała fakturę przypominającą skórę węża. Boczny panel to syntetyczny materiał, który był wówczas wyposażony w nowy system Flywire. Z tyłu umieszczona była data 6.11.96 (11 czerwca 1996), czyli dzień, w którym Hornets wybrali Bryanta z 13 numerem w drafcie. 

Niestety nie pojawiły się na razie żadne zdjęcia nowego wydania, dlatego pod tekstem wrzucamy kilka fotek oryginalnego wydania. Mamy nadzieję, że poza omawianą kolorystyką, Nike Basketball zdecyduje się na przywrócenie kilku innych oryginalnych wersji. Nie wykluczone, że pojawią się też zupełnie nowe warianty, może kolaboracje z UNDFTD, jak w przypadku Kobe 1.

Gdzie kupić