OFF-WHITE x Nike Air Force 1 'University Gold'

OFF-WHITE x Nike Air Force 1 'University Gold'

Data premiery

2021.07

  Przypomnij o premierze!

Cena

150.00 USD

Ilość polubień

Virgil Abloh i Nike po naprawdę świetnie przyjętej i bardzo aktualnie hajpowej kolekcji 'THE TEN' oraz kilku mniej lub bardziej udanych pobocznych projektach ( mamy tutaj na myśli całą linię damskich sylwetek z wafflową podeszwą, które jeszcze jakiś czas temu leżały na półkach w obniżonej cenie ) szykują się do podejścia drugiego - 'THE20', o czym wspominaliśmy tutaj. 

Jednym z zapowiadanych już od miesięcy nadchodzących premier są wpadające w oko OFF-WHITE x Nike Air Force 1 'University Gold', o których wspominaliśmy już w maju ubiegłego roku. Od tego momentu minęło już sporo czasu, w sieci zaczęły pojawiać się ich poglądowe zdjęcia, a dziś w końcu mamy dla Was trochę konkretów i to dzięki samemu LeBronowi Jamesowi, któremu nowe AF-1 wręczył sam Virgil. Jak doskonale widać, buty ubrane są w miękką, naturalną skórę w intensywnym, żółtym kolorze. Jasną bazę przełamano srebrnym, przyszytym czarną, zygzakowatą nicią z charakterystyczną metryką na panelu środkowym oraz pomarańczową metką będącą nieodłącznym elementem każdej debiutującej na rynku sylwetki. Oczywiście para LeBrona została przez Virgila specjalnie spersonalizowana jego nazwiskiem oraz hasłem 'Black Lives Matter' na podeszwie zaraz obok napisu "AIR".

Nowe OFF-WHITE x Nike Air Force 1 Low „University Gold” mają zostać wydane wyłącznie na wystawie Virgil ICA Boston w lipcu i najprawdopodobniej dostępne będą tylko i wyłącznie tam. Cenę detaliczną ustalono na poziomie 150$.

Gdzie kupić