Supreme x Nike SB Dunk Low

Supreme x Nike SB Dunk Low

Data premiery

2021.03.04

  Przypomnij o premierze!

Cena

120.00 USD

Ilość polubień

O nadchodzącej premierze elektryzujących Supreme x Nike SB Dunk Low wspominaliśmy Wam już kilkukrotnie. Uważamy też, że miesiącami ciągnący się temat tego kolaboracyjnego projektu został przez nas wyczerpany, a dziś jest ostatni raz, kiedy Wam o nim pokrótce wspomnimy.

Supreme w końcu oficjalnie podzieliło się z nami zdjęciami wszystkich czterech nadchodzących kolorystyk niskich Dunków SB, których charakterystyczny wygląd inspirowany jest wysoką ich wersją sprzed kilkunastu lat. Zgodnie z zapowiedziami buty dostaniemy w kolorystyce czarnej, niebieskiej, zielonej oraz brązowej z białymi i złotymi dodatkami. Oczywiście, jak każdy projekt Nike x Supreme, również i ten wyposażono w krwistoczerwone wkładki. W zestawie oprócz butów znajdziecie również brelok i to w zasadzie na tyle. 

Teraz kilka spraw organizacyjnych. Buty we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz online na terenie USA i Europy zadebiutują w czwartek 4 marca o godzinie 12:00. Japonia poczeka na to wydania dwa dni dłużej. Mówi się, że kosztować będą równowartość 120$.

Gdzie kupić