Historia kolaboracji Nike z Supreme w tym roku mogłaby już legalnie kupować alkohol na terenie całej Polski. 18 lat współpracy to nie lada wyczyn, i z tej okazji postanowiłem przygotować wam zestawienie wszystkich modeli butów stworzonych przez Supreme wspólnie z Nike. Całość przedstawiona jest chronologicznie. Zaczynamy!

Rok 2020 to czas, kiedy swoje urodziny obchodzi wiele modeli butów. Sportowy gigant z Oregonu sporty marketingowy nacisk kładzie na debiutujący na rynku równo 30 lat temu model Air Max 90 i to właśnie na jego promocję kładzie największy nacisk, co zresztą witać po coraz to nowszych premierach bazujących na tej sylwetce. Należy jednak pamiętać, że rok 2020 to też czas, kiedy swoją 'ćwiartkę' obchodzi niemniej kultowy model, a mianowicie Air Max 95, który jak już sama nazwa wskazuje, na rynku pojawił się w 1995 roku.

03 luty 2020

O tym, że W tym roku zobaczymy kolejną odsłonę kultowych New Balance 1300JP wiedzieliśmy już pięć lat temu. Część z Was zapewne zapyta 'ale skąd?' Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w tym Laboratorium.

13 listopad 2019

Rok 2020 to naprawdę ważny czas dla japońskiej marki ASICS. To właśnie w 1990 oku na rynku zadebiutował kultowy model GEL-Lyte III, a brand z Kobe należycie rozpoczyna jego okrągły jubileusz.

Kiko Kostadinov, to urodzony w 1989 roku Bułgarii, ale stacjonujący w Londynie projektant mody, którego znacząca część z Was zapewne kojarzy ze współpracy z japońską marką Asics i w zasadzie wiedza na temat tego człowieka właśnie w tym miejscu się kończy. Z tej okazji postanowiliśmy nieco przybliżyć Wam postać Kiko i pokazać, że ten gość może pochwalić się naprawdę wieloma rzeczami.